Zoznámte sa s itgo!

V itgo! pomáhame našim klientom dosiahnuť obchodné ciele a rast vytváraním inovatívnych riešení a služieb. Pod strechou našej technologickej spoločnosti pracuje team skvelých odborníkov s dlhoročnou praxou z oblasti IT, vývoja softwaru, poisťovníctva a bankovníctva. Vďaka nemu dokážeme svojim klientom prinášať jedinečné riešenia na mieru.

Hlavnou doménou nášho itgo! teamu sú pokročilé IT riešenia pre poistný a bankový sektor.

Mám záujem

Profesionálne IT riešenia

Sme firma, ktorá poskytuje všetky potrebné služby a konzultácie v oblasti vývoja informačných systémov, pričom sa užšie špecializujeme najmä na systémy v oblasti poisťovníctva a bankovníctva.

Ideme s dobou a pri práci sa riadime Agile princípmi s dôrazom na DevOps postupy. Kombinujeme vývoj softvéru a prevádzku IT, vďaka čomu vieme skrátiť životný cyklus vývoja systémov. Usilujeme sa našim klientom zabezpečovať nepretržité dodávky a vysokú kvalitu.

Naše aplikácie vynikajú predovšetkým spoľahlivosťou a optimalizovaným výkonom, vďaka čomu môžete všetky starosti s prevádzkou prenechať na nás a venovať sa ďalšiemu rozvoju svojho biznisu.

Rozhranie aplikácii je vždy prispôsobené na mieru požiadavkám a potrebám klienta, najmä s dôrazom na UX/UI, vďaka čomu je ich používanie jednoduché, zrozumiteľné a vo výsledku šetrí čas a náklady na prevádzku.

Client Loan Insurance Investment Portal

Predstavujeme vám našu internetovú aplikáciu cliip, ktorá je určená pre finančných agentov, obchodníkov a ich klientov. Spravujte poistné a úverové zmluvy a taktiež evidenciu klientov online, priamo z vášho počítača alebo mobilu.

Vďaka užitočným prehľadom bude mať každý manažér aj obchodník vždy presný prehľad o svojom portfóliu, klientoch, zmluvách a získaných províziách. Súčasťou cliip sú aj online kalkulačky, cez ktoré môžete uzatvárať poistné zmluvy pre klienta.

Viac informácií

Funkcionality portálu cliip

Kalkulačky a elektronické uzatváranie zmlúv
Vytvárajte zmluvy rýchlo a efektívne, vďaka našim online kalkulačkám. Získate vždy aktuálne poistné a porovnanie ponúk jednotlivých poisťovní, vďaka napojeniu Cliip až na 11 poisťovní.

Zmluvy
Pokročilá evidencia poistných zmlúv pripravená prehľadne tak, aby ste mali vždy dokonalý prehľad o všetkých zmluvách a zmluvných dokumentoch.

Klienti
Evidencia klientov a ich kontaktných údajov s efektívnym vyhľadávaním. Systém taktiež umožňuje automatické doplnenia klientských údajov pri tvorbe nových zmlúv s klientmi.

Provízie
Cliip prináša komplexné možnosti pre nastavenie, výpočet a vyplácanie provízií obchodníkom. Provízny systém v cliip vám flexibilne nastavíme na mieru. Vďaka províznym listom vo formáte PDF budú mať obchodníci vždy detailný prehľad o svojich províziách.

Administrácia
Umožňuje správu obchodníkov, obchodných štruktúr, produktov, finančných inštitúcií a ďalších nastavení.

Mobilná aplikácia
Šikovná a prehľadná aplikácia o poistných a úverových zmluvách klienta.

Mám záujem o cliip

Silný team odborníkov

Akýkoľvek systém alebo software môže byť len taký dobrý, akí dobrí sú ľudia, ktorí ho vyvíjajú. Náš vývojársky tím je zložený zo špičkových odborníkov s rôznym zameraním, ktorí dokážu vyriešiť každý problém.

Náš tím vývojárov a konzultantov prináša moderné riešenia, ktoré zlepšujú fungovanie kľúčových oblastí našich zákazníkov, zvyšujú výnosy a to všetko s cieľom dosiahnuť vašu spokojnosť! Neváhajte a zverte sa do našich rúk.

Mám záujem

Kontaktné údaje

V prípade otázok alebo záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Ozveme sa vám v čo najkratšom čase.

+421 903 259 267

sales@itgo.sk

Kde nás nájdete?

itgo! a.s.
Kopčianska 15
Bratislava – mestská časť Petržalka 851 01
Slovenská republika

Fakturačné údaje

IČO: 53 034 929
DIČ: 212 124 3905
IBAN: SK43 1100 0000 0029 4208 7233

Okresný súd Bratislava I
Oddiel: Sa
Vložka číslo: 7084/B